Düğün,Davet,Açılış ve Organizasyon Hizmetleri

Ağustos 21, 2009

TEKNE DÜĞÜN ORGANİZASYONU

Romantik ve farklı bir düğün yemeği tercih eden gelin ve damat adayları teknede evlenmeyi seçiyor. Tekne düğünleri ancak yaz düğünleri için bir alternatif; Boğaz’da pırıl pırıl yakamozlar eşliğinde evlenmenin keyfi de çok özel!

Deniz üstünde düğün töreni de balo salonlarına oranla daha uygun bütçeli ve çok eğlenceli oluyor. Üstelik menü konusunda herhangi bir kısıtlama olmaksızın. Tekne düğünlerinde de set veya açık menü seçeneklerinden birini tercih edebilir, yemek öncesinde kokteyl organzie edebilirsiniz.

Ancak unutmayın ki, teknelerde misafirlerin istedikleri saatte ayrılma olanakları bulunmuyor. Tekne belirli noktalardan misafirleri alarak denize çıkıyor ve belirlenen saatte geri dönüyor. Eğer belediye salonunda nikah töreni ertesinde arkadaşlarınızla bir eğlence düşünüyorsaniz tekne davetleri keyifli ve uygun olabilir. Genellikle Kabataş – Üsküdar ve benzeri iskelelerden misafirlerin tekneye alınması sağlanıyor. Tekne gezileri ancak belirli bir saate kadar devam edebiliyor, bu saati geçen organizasyonlar için ekstra ücret talep ediliyor. Teknede düğün düşünüyorsanız organizasonu düzenleyen firmadan veya organizasyonu bütünüyle üstlenen tekne yöneticilerinden izin verilen dönüş saatleriyle ilgili bilgi almayı unutmayın.

Bir tekne düğünü planlıyorsanız davetiyelerinizi tasarlarken geminin kalkış noktaları davetiyenize eklemeyi unutmayın…

Teknede organize edilen düğünler için konsept de bu doğrultuda belirlenebilir. Davetiyelerinizi gemi dümeni şeklinde veya benzeri deniz ürünleriyle de destekleyebilir, davetlilerinize yemek menüsü olarak deniz ürünleri sunabilirsiniz.

Reklamlar

Yorum Yapın »

Henüz yorum yapılmamış.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: