Düğün,Davet,Açılış ve Organizasyon Hizmetleri

Eylül 17, 2009

Düğün davetiyeleri

İlginç davetiye

 

BİLGİ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN DÜĞÜNMELEĞİ ASİSTANINA TIKLAYINIZ….

 

Giresun’da evlenen doktor ile reprezant (ilaç tanıtım elemanı), ilaç kutusu ve içindeki prospektüs (ilaç rehberi) şeklinde hazırladıkları davetiye ile konuklarını düğünlerine çağırdı.

 

Damat Dr. Bekir Özyılmaz, düğün davetiyesi ile nişanlısının ilgilendiğini, hazırlanan davetiyeyi gördüğünde büyük şaşkınlık yaşadığını belirtti. Özyılmaz, şunları söyledi: “Genel olarak davetiyenin klasik olacağını düşünüyordum. Davetiye bana ulaştığında şaşırıp kaldım. Çünkü önümde bir ilaç kutusu duruyordu. Davetiyeleri dağıtmaya başladığımda herkes şaşkınlık içine girdi. Gördüklerim tepkilerini yüzüme, göremediklerim ise telefon açarak, ‘Hocam bu ne? Nereden aklınıza geldi?’ diye dile getirdiler.”

 

Özyılmaz, birçok arkadaşının davetiyeyi hatıra olarak saklamaya karar verdiğini, bazı bekar arkadaşlarının ise aynı şekilde davetiye hazırlamaya karar verdiğini ifade ederek, “Ben de bu davetiyeden büyük keyif aldım” dedi.

 

Reprezant Eren ise farklı bir şeyler yapmayı sevdiğini, düğün davetiyesi hazırlanırken bunu ortaya koymaya çalıştığını ifade ederek, “Bu konuda bir süre internette araştırma yaptım. Ardından aynı zamanda meslektaşım olan Sema Balcı’yı aradım. Nişanlım ile mesleğimizi anlatan bu davetiyeye hazırladık. Davetiyenin tasarımı ve metni tamamen arkadaşıma aittir. Şimdi gelen tepkilere birlikte gülüyoruz” diye konuştu.

 

Düğün davetiyesi

 

Bir ilaç kutusu görümünde hazırlanan davetiyenin dış yüzeyinde çiftlerin isimleri ile birlikte, “evlilik (50 miligram sevgi, 50 miligram saygı), yardımcı maddeler (aşk, mutluluk, saadet, arkadaşlık, bağlılık, dürüstlük” gibi yazılar bulunuyor.

 

Prospektüsün, “Farmakodinamik Özellikler” bölümünde ise şunlar yer alıyor:

 

“Etki mekanizması: Dr. Bekir Özyılmaz, Hatay’ın şirin bir ortamında Elisar Eren’i gördü. Aşık oldu. Güçlü bir sevgi yumağına sahip olan Dr. Bekir Özyılmaz, aşkını sevgisini itiraf etti. Dr. Bekir Özyılmaz’da oluşan sevgi, 24 saat kendisinde kan basıncını artırdı. Günlerce kan basıncı düşmedi. Ne zamanki Elisar Eren teklifi kabul etti, işte o zaman Dr. Bekir Özyılmaz’da kan basıncı düştü. Şimdi Dr. Bekir Özyılmaz’ın kan basıncı olması gereken düzeyde, normal seyrinde.”

 

Prespektüste ayrıca, evlilikle ilgili paylaşımlar, karşılıklı anlayış ve diyaloğun dile getirildiği “endikasyonlar” ile evliliğe hazır olmayanlara, gerçek sevgiyi bulamamışlara, aşkı hissetmemişlere, saygı ortamı oluşturamamış çiftlere yönelik “kontrendikasyanlar” başlıklı bölümler yer alıyor.

 

Kaynak: Hürriyet 

 

BİLGİ VE İSTEKLERİNİZ İÇİN DÜĞÜNMELEĞİ ASİSTANINA TIKLAYINIZ….

Reklamlar

Yorum Yapın »

Henüz yorum yapılmamış.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: